Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar

Zastosowanie:

Agregat Elektryczny Kołowy  produkcji firmy Hydro-Elektra jest wysokiej klasy urządzeniem przeznaczonym  do prób i testów hydrodynamicznych.

Agregat jest uniwersalnym urządzeniem - może służyć także do czyszczenia elementów o zróżnicowanych kształtach i wielkościach powierzchni (np. powierzchnie płaskie, elementy maszyn, rury i inne). Po wyposażeniu maszyny w specjalną dyszę i zestaw akcesoriów możliwe jest jej wykorzystanie do hydropiaskowania.

Dzięki niewielkiej masie oraz kołom jest on mobilny i łatwy w transporcie. Możliwe jest jego ręczne przeciąganie, jak również transport na europalecie.

Maszyna jest niezwykle prosta w obsłudze, posiada pulpit sterowniczy, na którym umieszczono wszystkie niezbędne elementy sterownicze, których ilość została ograniczona do minimum.

Każdy z agregatów produkcji Hydro-Elektra wyposażony jest w zestaw akcesoriów renomowanych producentów, specjalizujących się w produkcji osprzętu do czyszczenia wysokociśnieniowego.

Akcesoria te to między innymi (w zależności od zamówienia):

  • pistolet natryskowy,
  • lance natryskowe,
  • dysze natryskowe: proste, płaskie, rotacyjne, do udrażniania rur,
  • dysze do hydropiaskowania,
  • węże wysokociśnieniowe.

Parametry techniczne:

Nazwa                                                                        Wysokociśnieniowy Agregat Czyszczący  Elektryczny Kołowy
Typ WAC-EK 500
Ciśnienie robocze max. 500 bar (50 MPa)
Wydajność 16 dm3/min
Napęd elektryczny
Napięcie zasilania 400 VAC
Częstotliwość zasilania 50 Hz
Moc silnika 15 kW
Temperatura wody max. 50 °C
Masa ok. 200 kg

 

Do pobrania

Galeria

Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar Agregat Elektryczny Kołowy do prób 500bar