O firmie

HYDRO-ELEKTRA - producent i dystrybutor urządzeń hydraulicznych

Fima HYDRO-ELEKTRA powstała w lutym 2008 roku w Piekarach Śląskich i prowadzi działalność w zakresie:

 

  • produkcji i dostaw zespołów pompowych do układów zraszania maszyn górniczych,
  • produkcji i dostaw zespołów pompowych do zasilania układów hydrauliki siłowej (emulsyjnej),
  • produkcji i dostaw zespołów pompowych i armatury wysokociśnieniowej do budowy stanowisk do prób hydrostatycznych  i hydrodynamicznych (zmęczeniowych), stojaków obudów zmechanizowanych itp.
  • dostaw i kompletacji armatury wysokociśnieniowej dla szeroko pojętej hydrauliki wodnej i emulsyjnej (filtry, hydroakumulatory, filtro-dozowniki, rozdzielacze, zawory),
  • produkcji i dostaw filtrów rewersyjnych i przełączalnych do wody i emulsji, 
  • produkcji i dostaw maszyn dla szeroko pojętego budownictwa podziemnego,
  • dostaw aparatury łączeniowej i podzespołów obwodów sterowania i oczujnikowania do stref Ex (z nastawieniem
    na przemysł górniczy),
  • doradztwa projektowo - technicznego i modernizacji maszyn.

Podejmujemy działania w zakresie promocji, sprzedaży i usług serwisowych produktów URACA GmbH Bad Urach Niemcy.

Nasze powstanie było odpowiedzią na potrzeby rynku i przemysłu, który rzuca coraz to większe wyzwania producentom i konstruktorom maszyn i urządzeń. Zrodziła się również potrzeba zaproponowania alternatywy w stosunku do firm dominujących do tej pory w segmencie pomp nurnikowych dla  górnictwa.

Bezpośrednia współpraca dostawcy pomp wysokociśnieniowych z producentami armatury dla hydrauliki wodnej i emulsyjnej pozwala zaproponować naszym klientom rozwiązania kompleksowe, "szyte na miarę", wg indywidualnych potrzeb, z najwyższej półki, po dobrych i rozsądnych cenach. Czyni to nas konkurencyjnymi.

Firma Hydro Elektra jest również dostawcą rozwiązań elektrycznych tj. szafy sterująco-zasilające / rozdzielnie,  dedykowanych do urządzeń własnych, jak  i dla innych, oferowanych przez firmy zewnętrzne.

Wszystkie wytwarzane przez nas urządzenia są owocem naszej myśli technicznej i doświadczenia zdobytego podczas rozwiązywania wielu skomplikowanych i niestandardowych problemów w różnych dziedzinach. Od samego początku działalności stawiamy na rozwój, rozszerzając wciąż swą ofertę.

Mamy nadzieję, że będziemy dla Państwa interesującym partnerem, czego efektem będą korzyści i satysfakcja dla obu stron.

Zapraszamy także do innych naszych serwisów internetowych

www.uraca24.pl - strona poświęcona naprawie oraz serwisowaniu pomp wysokociśnieniowych - w szczególności produkcji niemieckiej firmy URACA GmbH & Co. K

www.1500bar.com.pl - strona dotycząca wysokociśnieniowych pomp testowych oraz testowych zespołów pompowych  do 2000 bar

Zapraszamy do współpracy

Hydro-Elektra


 


Polityka RODO