Agregaty do mycia wysokociśnieniowego

Wysokociśnieniowy Agregat Czyszczący Elektryczny Kołowy typu WAC-EK 500

Zastosowanie:

Agregat Czyszczący Elektryczny Kołowy typu WAC-EK 500 produkcji firmy Hydro-Elektra jest wysokiej klasy urządzeniem przeznaczonym  do czyszczenia hydrodynamiczną strugą wody pod wysokim ciśnieniem.

Agregat jest uniwersalnym urządzeniem do czyszczenia elementów o zróżnicowanych kształtach i wielkościach powierzchni (np. powierzchnie płaskie, elementy maszyn, rury i inne). Po wyposażeniu maszyny w specjalną dyszę i zestaw akcesoriów możliwe jest jej wykorzystanie do hydropiaskowania.

Dzięki niewielkiej masie oraz kołom jest on mobilny i łatwy w transporcie. Możliwe jest jego ręczne przeciąganie, jak również transport na europalecie.

Maszyna jest niezwykle prosta w obsłudze, posiada pulpit sterowniczy, na którym umieszczono wszystkie niezbędne elementy sterownicze, których ilość została ograniczona do minimum.

Każdy z agregatów produkcji Hydro-Elektra wyposażony jest w zestaw akcesoriów renomowanych producentów, specjalizujących się w produkcji osprzętu do czyszczenia wysokociśnieniowego.

Akcesoria te to między innymi (w zależności od zamówienia):

  • pistolet natryskowy,
  • lance natryskowe,
  • dysze natryskowe: proste, płaskie, rotacyjne, do udrażniania rur,
  • dysze do hydropiaskowania,
  • węże wysokociśnieniowe.

Parametry techniczne:

Nazwa                                                                        Wysokociśnieniowy Agregat Czyszczący  Elektryczny Kołowy
Typ WAC-EK 500
Ciśnienie robocze max. 500 bar (50 MPa)
Wydajność 16 dm3/min
Napęd elektryczny
Napięcie zasilania 400 VAC
Częstotliwość zasilania 50 Hz
Moc silnika 15 kW
Temperatura wody max. 50 °C
Dopuszczalny zakres temp. otoczenia  +4 ÷  +40 °C
Masa ok. 200 kg

 

Do pobrania

Galeria

Wysokociśnieniowy Agregat Czyszczący  Elektryczny Kołowy typu WAC-EK 500 Wysokociśnieniowy Agregat Czyszczący  Elektryczny Kołowy typu WAC-EK 500